Okna aluminiowe Kraków i okolice

IMPERIAL

Trójkomorowy system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną umożliwiający budowę wielu różnych rodzajów okien i drzwi, w zależności od zakresu zastosowania i szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności, izolacji termicznej oraz estetyki konstrukcji.

imperial
superial

SUPERIAL

Trójkomorowy system okienno-drzwiowy przeznaczony do konstruowania okien, drzwi i witryn o wysokich parametrach termoizolacji, przeznaczonych do stoso­wania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowej.

GENESIS

Trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej. 

genesis
superial

STAR

Nowoczesny system aluminiowy przeznaczony do projektowania okien i drzwi wyma­gających bardzo dobrej izolacji termicznej.
Przekładka termiczna o głębokości 45 mm, wykonana z solidnych i sprawdzonych materiałów, stanowi niezawodną barierę ciepłochronną.

ULTRAGLIDE

System o podwyższonej izolacyjności termicznej przeznaczony do projektowania konstrukcji przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych. Konstrukcje przesuwne UG przeznaczone są do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, głównie indywidualnego i użyteczności publicznej.

ultaglide

PANORAMA

Trójkomorowy system drzwiowy izolowany termicznie przeznaczony do konstruowania drzwi harmonijkowych.
Możliwość zastosowania dwóch rodzajów systemu progowego: system z płaskim progiem z uszczelnieniem szczotkowym oraz szczelny próg wykonywany na bazie całościowej ościeżnicy po obwodzie ca/ego okna tarasowego.

Zapytaj o więcej szczegółów

Kraków
ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków
tel. (12) 290 70 16
@: biuro@oknokoncept.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okno Koncept Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, Zakopiańska 56, 30-418 Kraków. Pani/Pana dane osobowe podane w ramach formularza będą przetwarzane przez Okno Koncept Sp. z o.o. Sp. k. i wyznaczonych dystrybutorów w celach kontaktowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi zapytania lub w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich przesyłanie. Wyrażone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na adres email: oknoplast@oknokoncept.pl