Osłony okienne Kraków i okolice

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór osłon okiennych:

O więcej produktów zapytaj naszych specjalistów: Kontakt

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stanowią znakomite uzupełnienie stolarki okiennej w każdego rodzaju budownictwie. Ich uniwersalne zastosowanie, gotowość do różnych sposobów zabudowy oraz montażu stanowią o dużej popularności rolet zewnętrznych. 

Do głównych zalet przemawiających za roletami należy poprawa uczucia prywatności, bezpieczeństwa oraz ochrona pomieszczeń przed hałasem oraz nagrzewaniem się.

Coraz większą popularnością cieszą się żaluzje fasadowe, które dzięki płynnej regulacji zacienienia pomieszczeń pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie energii słonecznej do ogrzewania budynku. Zastosowanie żaluzji fasadowych jest zalecane w nowoczesnych budynkach energooszczędnych i pasywnych.

Żaluzje fasadowe

Nowoczesny wygląd, komfort użytkowania oraz optymalne wykorzystanie energii słonecznej.

 • płynne sterowanie żaluzją (otwieranie i zamykanie) w zakresie 900 i 1800
 • możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza
 • obniżenie poziomu hałasu
 • sterowanie ręczne lub automatyczne
 • możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej
 • zastosowanie wysokiej klasy powłok lakierniczych odpornych na czynniki atmosferyczne
żaluzje fasadowe

Żaluzje drewniane

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów doskonale komponuje się z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi. Żaluzje 50 mm mogą być wykonane z użyciem drabinek taśmowych.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe poziome to najstarszy i niewątpliwie najbardziej popularny produkt na rynku systemów ochrony przed słońcem. Mnogość rozwiązań, jakie oferują żaluzje weneckie, zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. 

żaluzje aluminiowe
markizy

Markizy

Oferujemy markizy tarasowe do użycia na balkonach i przy domach rodzinnych, oraz markizy koszowe, przydatne w sferze komercyjnej.

 • nasze markizy eliminują aż 95 % promieniowania słonecznego i ciepła
 • wybierz taki wzór materiału markizy, który będzie pasować do domu
 • dzięki nanotechnologicznemu wykończeniu powierzchni materiału markizy są wodoodporne i chronione przed brudem
 • na odporność na pleśnie i trwałość kolorów materiałów markiz udzielamy 10-letniej gwarancji
 • markizę można wyposażyć w napęd elektryczny i czujnik słońce/wiatr, aby nie było konieczne pamiętanie o zaciąganiu markizy wieczorem lub w razie silnego wiatru
 • z maksymalnym wysuwem markiza zapewnia cień na szerokości 3,5 m

Moskitiery ramkowe i plisowane

Moskitiery ramkowe oraz plisowane nadają się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane są wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej.

Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.

W naszej ofercie znajdą Państwo moskitiery do drzwi balkonowych, przesuwnych oraz dachowych.

moskitery-okienne

Rolety ekranowe (screen)

Rolety materiałowe zapewniają budynkom nowoczesny i ponadczasowy wygląd. Tkaniny techniczne przeznaczone dla tych systemów zapewniają maksymalną ochronę przed działaniem promieni słonecznych, przenikaniem ciepła, jednocześnie zapewniając optymalny poziom naturalnego światła we wnętrzu.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane to najbardziej wyrafinowany produkt na rynku osłon przeciwsłonecznych. Pozwalają na zasłanianie powierzchni o dowolnym kształcie (trójkąt, trapez czy okrąg). Mogą pracować pod dowolnym kątem, również całkowicie poziomo. Są idealne do zasłaniania nieregularnych konstrukcji dachów, werand czy ogrodów zimowych, jak również mogą zasłaniać regularne pionowe powierzchnie
zaluzje plisowane